O nas

Firma ANTIDOTUM

jest przedsiębiorstwem działającym na rynku od 1999 roku.

Pomysł dotyczący szerszego udostępnienia obuwia pięciopalczastego i jego sprzedaży pojawił się kilka lat temu kiedy do naszego kraju zaczęły dopływać informacje o jego istnieniu w USA.

Tego nam właśnie było trzeba!
Będąc grupą zaangażowanych w różne formy aktywności sportowców zapragnęliśmy ten produkt przetestować i podzielić się nim dalej.
Okazało się, że jest to coś przełomowego coś co również i u Nas w kraju może pociągnąć za sobą szeroką grupę fanów, a przy okazji zwrócić uwagę na powrót do naturalnej aktywności fizycznej.
Jak się później okazało pojawił się już wyłączny dystrybutor na Polskę a dzięki współpracy z nim możemy teraz bez przeszkód dostarczać buty Vibram Five Fingers do centrów rehabilitacji, centrów sportu i innych sklepów , dbając o markę Vibram i pomagając w walce z niebezpiecznymi, niskiej jakości podróbkami, które zaczynają pojawiać się na rynku polskim .

Na tej stronie pragniemy Państwa ogólnie zapoznać z nowatorskim produktem jakim są oryginalne buty pięciopalczaste Vibram Five Fingers.

Dzięki współpracy z generalnym dystrybutorem na Polskę jakim jest firma RSA Sport s.c. możemy go Państwu udostępnić a tym samym Wy jako potencjalni nabywcy macie pewność, że oferowane przez nas obuwie są oryginalne, wykonane przez firmę VIBRAM z najwyższej jakości materiałów.

.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą stroną i wybrania obuwia, które naprawdę zmieni Państwa dotychczasowe postrzeganie świata!
A jeżeli już jesteście zwolennikami barefooting’u to również znajdziecie produkty, które dadzą możliwość uniknięcia niebezpieczeństw leżących na zaśmieconych ulicach cywilizowanego świata bez koniczności ograniczania swobody ruchu.